Bandashat me rotkapne per mercedes

Shitet nga: valon 11 Jan 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
shes bandashat me 5 shtrafa dhe me rotkapne orginall per mercedes numer 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim