Bejm blerjen e mjetev te demtura komplet dhe me ..

Shitet nga: Gjafer 03 Pri 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
kamjonav rimorkiov bagerav lug narks etj..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim