Blej vetura te aksidentuara dhe te rregulluara

Shitet nga: Visar 16 Qer 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Blej te gjith llojet e veturave te aksidentuara dhe te pa aksidentuara me dogan dhe pa dogan te regjistrume edhe me denim qmimi sipas marrveshjes nr 049526746 + viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim