FORD FIESTA 1.1 - 90

Shitet nga: Selatin 11 Maj 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes ( për pjesë ) FORD FIESTA 1.1, Viti 1990, benzin dhe gaz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim