Motorr

Shitet nga: oooooo 26 Tet 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes motorr te TAMIT 60T3 Motori esht i mir por nuk i ka te gjith pjest bad per rakovica 60 edhe per 58 dhe 60 motorri doket edhe ne FOTO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim