Opel Aster

Shitet nga: opel 26 Sht 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes opel aster 1.4 16V ne gjendje te mir teknike dhe optike viti prodhimit 2000 regjistrim deri me 12 11 2015 posedon Klim Abs Centrall gjamat elektronik verejtje gjamin e par e ka te krist ndrrim me vetur ma tre
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim