Opel Corsa 2003 me 4 dyer

Shitet nga: Nexhmedin 30 Dhj 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kërkoj keto pjes per blerje :Dera e majt me pasqyre dhe xham komplet , krilla e pare e majt, maska te instrumentablla,hauba, xhami i perparem. Cmimi i diskutushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim