PASTRUES OXHAKU

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: SINATEK 31 Mar 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
P A S T R O J M :
- OXHAQET
- KALLDAJAT
- KAMINAT

PËVOJA DHE PAISJET NGA ZVICRA

TEL. 044 643 682

https://www.youtube.com/watch?v=4sdbkhq6mtE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim