Peugeot 405 diesel 1989, shitet pa motorr

Shitet nga: Ali Berisha 21 Tet 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Vetura eshte e bere ndeshje nga pjesa e parme siq doket ne fotografi. Regjistrimi i ka skaduar me 26.02.2015. Shitet pa motorr
Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin te telefonit 044156782 dhe 049156782.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim