Bicikleta Poni e Veqant

Shitet nga: Rexha 18 Shk 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Bicikelta Poni esht e llojit te veqant dhe te rrall..


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim