Pegasus sky

Shitet nga: Jetonberisha 19 Sht 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pegasus sky 50cc dokumentat e zvicrres nuk e ka kemben dhe baterin bahet 25$me rregullu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim