Skuter elektrik

Shitet nga: Green power kosova 20 Shk 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 255 EUR

Komuna: Prishtinë
shesim skuter elektrik me 2 vite garancion ne skuter,dhe 1 vite ne bateri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim