shes motorrin tip top me doga+homologim-viti-2002

Shitet nga: motorr pijagjo 25 Mar 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
shes motorrin ne gjendje te mire pijagjo viti i prodhimit 2002 me dogan dhe homologim per ma shum tel 049 149 334
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim