u shite

Shitet nga: avdi 25 Maj 08:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
shes bagazhin per skuter me qels
tel 044 170 898 dhe 049 170 898 dhe viber
prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim