Aprilia Scarabeo 300 shitet

Shitet nga: leli 28 Mar 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 895 EUR

Viti: 2009
Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: Aprilia
Modeli: Scarabeo
Shes Scooterin Scarabeo 300 kubik, viti i prodhimit 2009. Motori eshte ne gjendje shume te mire, ka vetem 11,000 km te kaluara. Motori eshte i doganuar dhe ka regjistrim deri ne shtator 2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim