Motorr Chopper

Shitet nga: Eron 18 Qer 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1994
Komuna: Prishtinë
Motoçikleta : Chopper/Coustom
Prodhuesi: Kawasaki
Modeli: VN15
Motorr Chopper,
rralle qe gjindet ne ket gjendje te shkelqyer!
Kawasaki VN15
Km: 27806
Viti i prodhimit 1994
1470 cm3
Kardan ( jo zingjir )
ngjyra vishnje
ulëse 2
regjistrim KS deri me : 06.07.2016
Servisuar dhe i mirembajtur, shih fotot.
me motorr vijne edhe dy qanta lekure origjinale ansore majtas dhe djathtas dhe nji qante e vogel qe montohet te vollani,si dhe nje mbeshtetse per ulse mbrapa (krom).
Fotot jane origjinale.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim