Suzuki Choper GN125 Tip-Top në gjendje shumë të ..

Shitet nga: Sami 21 Pri 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Prishtinë
Motoçikleta : Chopper/Coustom
Motorri Suzuki Choper GN-125cc është ky në foto i fotografuar sot është 4 takt,ngjyrë fabrikisht të kaltërt metalik dhe të gjitha pjesët tjera me krom ,është në gjendje shumë të mire teknike dhe shumë i ruajtur me doganë dhe në KS është i qlajmruar qe dmth nuk ka denim,servisin e ka të kryer;Vajin,kandelën,dhëmbzorin e madh të rrotës,zingjirët ekstra ika pasqyret,qanten,koferin.Tel/Info
044 665-000 - viber
049 876-477
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim