Yamaha FJ 1200 -87

Shitet nga: ismeti 13 Krr 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Motoçikleta : Chopper/Coustom
yamaha,FJ 1200,viti i prodhimit 1987 momentalisht pa dogane

Motorin e kam qe 8 vite deri tash kam vozite ne Gjermani para se me sjell ne Kosove ne vjeshten e kalueme e kam servisu : Goma te reja ,zingjire me dhemzore te ri,vajrat me filtera te ri,llagera te ri gjithsejt per keto kam paguar 800 ,oo euro posedoj faturen si deshmi arsyeja e shi
tjes shkaqe shendetsore.
Motori eshte ne gjendje shum te mir,dhe e jap me rroba dhe helmet,nese ju nevoiten..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim