Full cross Suzuki rmz 450 -11

Shitet nga: lavdim 21 Shk 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Motoçikleta : Kros/Enduro
Shitet dhe nderrohet suzuki rmz 450 2011 full ingjeksion , motorri eshte inservisum , ndrrim i mundshem me ktm ose me te vogel se jy , numri kontaktues 045 579 347
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim