Malinos belg i dresirat 9 muj boj ndrrim

Shitet nga: Bardh 20 Shk 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1994
Komuna: Prishtinë
Motoçikleta : Kros/Enduro
Prodhuesi: Honda
Modeli: CB600F
Shes belgat jon te dyt te mir njani 280 arsya se sosht i dresirat shum pak por i mir dhe i shtir sidomos per naj pllac me rujt a naj sen tjeter kurse tjetri me marrveshje sepse isht i dresirat qe ka kushtu me ma msu rreth 550 e edhe shum i ngushem kta e blen veq maraklija nese e din qka osht qeni vet i kom rrit si kan lind boj ndrrrim me kros atv ose naj sen qe me pershtatet etj. Urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim