Kawasaki kx450f

Shitet nga: Drin 18 Mar 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 600 EUR

Viti: 2011
Komuna: Prishtinë
Motoçikleta : Kros/Enduro
Prodhuesi: Kawasaki
Modeli: KX450F
Viti i prodhimit të motorrit është 2011, ka të paguar doganën, i importuar nga zvicrra, serviset e kryera me rregull,shume pak orë pune pas servisit. Ka extra paisje rezervë maskat dhe disa gjëra tjera. Timonin Procircuit si dhe auspuhin komplet Procircuit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim