Suzuki RM-Z 450 2006 me pjes rezerve -06

Shitet nga: Alirossi 08 Mar 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Motoçikleta : Kros/Enduro
Suzuki RM-Z 450 2006 me dogan te paguar.
Motorri eshte ne gjendje te rregullt teknike, eshte i bere full servis : klipi, klipnjaqa, cilindri, radilica,llagera,zingjiri.
Gjithashtu i ka te nderruara edhe dhemzor me zingjir set, gurtnet, gomen e pare te re.
Nuk ka nevoj per asnje investim, i ka tgjitha pjest e nderruara te cilat vijn me motorr.
E ka librin e servisit dhe filterin e ajrit dhe te vojit rezerv.
Nr per kontakt: 044 800 101 Prishtine.
Ju mirepresim..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim