Suzuki RM-Z 450 2007 ne gjendje perfekte !!

Shitet nga: Alirossi 02 Shk 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Motoçikleta : Kros/Enduro
Prodhuesi: Suzuki
Modeli: RM-Z450
Shes suzuki rm-z 450 2007 ne gjendje te shkelqyer
Motorri ka shum paisje shtes dh rezerve.
Protektor te maqines
Gypa te ujit extra + origjinalet
Drita dhe shtop
Me pjese rezerve
Motorri mundeni me ardh me pa dhe me provu dhe do te bindeni. Prishtine
Pres bleres serioz !!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim