yamaha 600cc tener

Shitet nga: astrit 19 Mar 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Viti: 1992
Komuna: Prishtinë
Motoçikleta : Kros/Enduro
Prodhuesi: Yamaha
Modeli: 600cc
shes yamaha 600 cc tener ne gjendje te rregullt vajin eka te ndrruar librez rks i qlajmruar ndezje me kam dhe me anllaser ka dhe bagazhin jumirpres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim