CAN-AM OUTLANDER 800 4W4 -11

Shitet nga: fitim 04 Shk 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Motoçikleta : Me katër rrota/ATV
BRP CAN-AM OUTLANDER 800 4W4

VITI I PRODHIMIT:2011
TERHEQJA:4W4

MOTORRI POSEDON VINIQIN DHE KUKEN.

ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE ME VETEM 2,300 KM TE KALUARA


.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim