Artic cat 1000 kubik 4x4 1500 km -12

Shitet nga: Qamil 08 Shk 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Motoçikleta : Me katër rrota/ATV
Posedon sajlen dhe terhek rimorkio si dhe I ka nxemset ne timon prodhim amerikan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim