AKRAPOVIQ & GOPRO HERO

Shitet nga: Vetoni 13 Mar 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Motoçikleta : Skuter
AKARAPOVIQ ORIGINALL GARANTOJ NUK ESHT I FALCIFIKUM

AKRAPOVIQ LESHON NJE ZE SHUM TE MIR DHE I PERSHTATET TE GJITH MOTORVE 400cc E NALT

GOPRO HERO ESHT FUNKSIONAL DHE E PERSHTASHME PER QFAR DO LLOJ INGJIZMI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim