super motor

Shitet nga: motor skuter per merakli 06 Gsh 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Viti: 2009
Komuna: Prishtinë
Motoçikleta : Skuter
Prodhuesi: Aprilia
Modeli: Scarabeo
Aprilia Scarabeo 300i.sport 9000km origjinal, servisin e ka te bere vjen me xham dhe gepek qe jane origjinal te blere extra gomat e reja punon perfekt pa vrejtje - shume i shpejt pa dogan. Aprilia Scarabeo 200i viti 2009 super motor per qytet, ka gepekun servisin e krym per sezon gomat perfekt, pa dogan , ngjya e kuqe cmimi 1500euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim