Honda Pantheon 125cc I Rexhistruar RKS -2002

Shitet nga: Honda 17 Pri 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 050 EUR

Viti: 2002
Komuna: Prishtinë
Motoçikleta : Skuter
Prodhuesi: Honda
Modeli: 125cc
Honda Fes Pantheon 125cc(kubik) 2taksh viti 2002 skuteri osht shume i shtrengum ec shume mire 130km/h e kom testu vet
hargjon shume pak, rezervari i nxen 11litra
Ka Rexhistrim deri me 19/06/2016, e ka edhe gepekin mundet me ju ngjit, me ket qmim vjen edhe kaciga dhe syzat per motorr, perkthimi mund te behet menjeher.
Arsyeja e shitjes eshte se kom me dal jasht shtetit ska kush e vozit, motorrin mundeni me pa ne prishtine, mundeni mem kontaktu edhe ne viber ne gjdo kohe,
Pres Bleres Serioz, Flm per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim