Kompjuter

Shitet nga: Eldin 16 Shk 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Motoçikleta : Skuter
Shes kompjuter ne gjendje te mir posedon tavolinen karrigen dhe te gjitha mjetet tjera eshte ne gjendje te mir nuk eshte windows 7 por eshte windows xp.Ndrrim i mundshem edhe me skuter Mondial 125c. Faleminderit per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim