MONDIAL -08

Shitet nga: mustaf 02 Pri 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Prishtinë
Motoçikleta : Skuter
shes dhe nderroj mondiall 2008 hsi ne gjendje shum te mire komplet servisat e kryer deri ne bateri i gatshem osht per vozitje motirri posedon edhe dokumentat librezen dhe tabelen KS ju mirepresim flm per mirkuptimbej nderrim me kros sport etj me kubikazh mat madhe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim