MONDIALL NE GJENDJE SHUM TE MIRE -08 bej nderrim

Shitet nga: mondiall 19 Pri 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   340 EUR

Komuna: Prishtinë
Motoçikleta : Skuter
shes mondiall 2008 hsi posedon librezen dhe tabelen poashtu motorri osht ne gjendje te rregullt te gjitha serviset e kryera i gatshem per vozitje bej nderrim me gjithqka qka um konvenon perparsi ka vetur ne ket qmim ose kros dhe motorr me kubikazh mat madhe pres bleres serioz ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim