Mondial 150cc -08

Shitet nga: trim 15 Shk 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Motoçikleta : Skuter
shes modialin 150cc me qmim shum te volitshem esht me pak defekt , duhet me ja ndru gurdnet e mramta dhe vilahken para e ka te dredhume , ndrimi i mundshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim