PIAGO EXAGON 125 cc 2T -96

Shitet nga: Jetoni 25 Pri 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prishtinë
Motoçikleta : Skuter
SHES SCOOTER PIAGO EXAGON 125 cc 2T SCOOTERI ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR MOTORRIKE DOKUMENT VETUM TE ZVICRES JO I DOGANUM SCOOTERI KA TE PRISHUR LLAMELLEN SI DHE KA TE THYER GJAMIN TE SAHATAT PER KET ARSYJE KA KET QMIM JU MIRPRES ; JU LUTEM MOS THRISNI PER NDAMAS SE NUK IA NDAJ PJESET VETEM KOMLET SHITET FLM PER MIRKUPTIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim