Skuterin Peugeot 50cc

Shitet nga: adonis 09 Gsh 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2010
Komuna: Prishtinë
Motoçikleta : Skuter
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: JetForce
Shitet skuteri i ardhur nga Zvicra 49cc me kasket vjen ka dhe gepekun ekstra eshte vozitur disa muaj në Kosovë. Pres blerës serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim