Piaggio Liberty 125 Limited edition

Shitet nga: Albion 06 Gsh 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Viti: 2008
Komuna: Prishtinë
Motoçikleta : Skuter
Prodhuesi: Piaggio
Modeli: Liberty
Shes piaggio liberty 125 limited editon ka dogan te paguar,punon shum mir,ule dhe te gjitha te tjera te gatshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim