Scooter YB50QT9 -08

Shitet nga: Chamil Jusufi 04 Mar 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Motoçikleta : Skuter
Shitet ose ndërrohet: Scooter i markës YB50QT9
Motori i Scooterit ka vëllim 50CC dhe fuqi 3.5.
Scooteri ka ngjyrë të verdhë , 2 ulëse dhe lloji i karburantit të tij është Benzin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim