shes

Shitet nga: green power kosova 17 Mar 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 265 EUR

Viti: 2015
Komuna: Prishtinë
Motoçikleta : Skuter
Prodhuesi: Shineray
Modeli: PANTHER
skuter elektrik me nje dy vite garancion ne motorr,dhe nje vite garancion ne bateri..kane te kryer doganen homologimin.
skutert jane 1500 w dhe 3000 w
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim