Skuter Peugeot Speedfight original 50cc -00

Shitet nga: Skuter 09 Pri 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Motoçikleta : Skuter
Shes skuterin Peugeot Speedfight (pezho) 50cc , viti i prodhimit 2000 , skuteri eshte origjinal dhe nuk keni nevoj me investu asgje ne te , eshte i ardhur nga Zvicra , dhe shum i ruajtur !
Hargjimet i ka shume te vogla "2litra = 100kilometra" , ulja e ka vendin e posaqshem dhe vet motorri e perpunon me benzin , jo si disa motorra qe i perzihet me benzin , me nje fjale eshte motorr TIP-TOP shihet edhe ne foto
E ka doganen e paguar homologimin e te gjitha keto , vetem tabelat duhet me ja vendos dhe nuk i mungon asgje
mundeni me ardh me shiqu me provu dhe bindeni
shkon deri 100km/h ashtu e ka dhe te grafikume
mundeni me shkru sms edhe ne viber +38649539785
Qmimi 650euro (i diskutueshem)
Ju faleminderit !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim