Skuter peguot -96

Shitet nga: arlind 16 Shk 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Motoçikleta : Skuter
Motorri esht I bllokun por I punojn dritat amllaseri dhe ka guma te mira motorin e ka te bllokun po senetet tjera I bajn ky ben per pjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim