U SHIT FLM MERRJEP E GZOFT PRONARI

Shitet nga: mustaf 25 Pri 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Motoçikleta : Skuter
mondialli osht 2008 me dokumenta me tabel me te gjitha osht ne gjendje te rregullt baterin kaishin kandelin uljen dhe dritat jakom ngjit te reja osht ky ne foto muni me ardh edhe me provu kush o interesum ket motorr e nrroj edhe me najnjo me kubikazh mat madhe qekjo osht arsyja per ndryshe osht ne gjendje shum ter mire QMIMI OSHT I FUNDITT dhe i padiskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim