Motorin

Shitet nga: Meriton 17 Gsh 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2014
Komuna: Prishtinë
Motoçikleta : Skuter
Prodhuesi: Yamaha
Modeli: YZ250
Shes motorin Yamaha xmax 250cc, vitit i prodhimit eshte 2014, motori ka regjistrim deri ne fund te majit te vitit 2016 po ashtu servisi i dyte spo eshte i bere ne 4000mij km dhe ka servis deri ne 8000km me liber te servisit. Motori eshte ne gjendje super te mire dhe mund te verifikohet nese klienti eshte i interesuar! Po ashtu motori vjen me helmet te veqant te porositur po ashtu dorza si dhe maske per udhtime te gjata!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim