Agusta F4 -06

Shitet nga: Agust f4 13 Mar 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Motoçikleta : Sportiv
Shes motorrin Agusta F4 ne gjendje shum te mir si jasht po ashtu dhe ne punim. Motorri esht pa dogan.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim