E'shes motorrin ose e ndrroj me naj motorr me cc..

Shitet nga: durim 23 Shk 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Motoçikleta : Sportiv
shes motorrin 125cc n'gjendje shum t mir posedon dokumenta t pagume e ka doganen edhe t'gjitha tjerat percjellse motorri osht shum i rujtshem e ka alarmin dhe e ka sistemin e dhezjes me alarm pi largsis munesh me dhez edhe me nal morri osht n gjendje shum t mir ska defekte punon si sahati i zvicerres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim