KTM RC 390

Shitet nga: Aulon Harizaj 14 Sht 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Viti: 2015
Komuna: Prishtinë
Motoçikleta : Sportiv
Prodhuesi: KTM
Modeli: RC390
KTM RC 390

I vetem ne Shqiperidhe Kosove!

Model 2015, ardhur ne dhjetor 2014 nga Austria.

Te dhena teknike

1 cilinder, 4 kohe, ftohje me uje
373.2 kubike, 4 valvula DOHC
44 kuaj fuqi
6 marsha
Injeksion elektronik me kontroll dixhital
Shasi tubolare
Amortizatore WP
Goma Metzeler Sportec M5
Sistem frenimi ABS
Pesha me karburant 155 kg
Konsumi ne linje 2.7 litra per 100 kilometra

Pjese esktra:

Sistem Alarmi KTM Alarm System 60112035000
Bllokim i gomes se perparme KTM Radial Roadlok Anti-Theft Kit
61012932000
Frontal crash pad - 901.09.945.000
Rear crash pad - 901.10.945.000


Dokumentacion:

Cerfitikate origjine dhe deklarate konformiteti
Deklarate doganore
Certifikate pronesie
Leje qarkullimi
Leje qarkullimi nderkombetare
Akt Kolaudimi SGS (mars 2016)
Taksa vjetore
Asikuracion (mars 2016)

Dokumentacion teknik:
Manual Perdorimi (anglisht dhe greqisht)
Libreze sherbimesh
Dosje perkatese

Sherbimet e para jane kryer ne Greqi, ne piken e autorizuar KTM (Six Days Service Point Thessaloniki).

Kontakt: Aulon Harizaj - 0692685871
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim