Shitet kawasaki Z1000 19500km prej zvicer

Shitet nga: Ilir 18 Sht 00:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Viti: 2007
Komuna: Prishtinë
Motoçikleta : Sportiv
Prodhuesi: Kawasaki
Modeli: Z1000
Kawasaki z1000 19500km ngjyr te zezë gumat te para e te mramta dhe akumullatori jan te reja.
Motorri ensht momentalisht ne zvicerr po do ta bij ne kosove se shpejti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim