Mini motor r1 -10

Shitet nga: Dren 22 Pri 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Motoçikleta : Sportiv
Motori r1 eshte ne gjendje perfekte arsyeja pse pe shes eshte se nuk pe perdori me. Shkon mbi 45 km/h dhe punon me benzin harxhon shume shume pak eshte i ardhur nga milano nuk beje nderrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim