Motorë Honda NSA DN-01 700 -08

Shitet nga: Kujtim 21 Pri 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Motoçikleta : Sportiv
Motori eshte ne gjendje te rregullt 21.000 km te kaluara.
Automatik dhe tiptronik menjaqin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim