Suzuki 750 cc -08

Shitet nga: mili 21 Pri 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   6 900 EUR

Komuna: Prishtinë
Motoçikleta : Sportiv
Shitet motorri suzuki 750 cc viti 2008 i sapoardhur nga zvicrra eshte i pa doganuar eshte ne gjendje te shkelqyer me servisa te kryer akumlator te ri goma dhe zinxhire shlem doreza dhe mbrojtsen per shpin tel 044 333 291
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim