Suzuki FR600

Shitet nga: warlock 17 Qer 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   2 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Motoçikleta : Sportiv
shitet suzuki rf 600r 97 ps gendje perfekte sapo i ndrum menjaqi i shpejtsive i ri servisi koplet vai,fitlera,frenat parat dhe mbatat te reja, goma e mbast 3 muj e perdorme po thuajse e re shum sende extra xenone light mat pain zomdhort zingiri i ri koplet seti DID auspuhi extra sund etje ... me ni fjal gjendje perfekte .... viber 049 -373 348
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim